Ruszyły zapisy do Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej

Od dawna chcesz zacząć się ruszać, ale ciągle odkładasz swoją pierwszą wędrówkę na jutro. Dlaczego? Bo zimno, bo pada, bo nie masz z kim, bo nie wiesz, jakie buty zą najwygodniejsze do chodzenia(jeżdżenia rowerem, pływania kajakiem), bo nie masz właściwego stroju do uprawiania jakiejkolwiek formy turystyki. Bo nie wiesz, czy to Ci się spodoba?

Nie czekaj dłużej – spróbuj już dziś!

29 września 2018 roku o godzinie 10:00 wyruszamy pieszo, rowerem, kajakiem, a nawet konno na Międzypokoleniową Sztafetę Turystyczną. Spotkajmy się wszyscy na turystycznym szlaku- dzieci, młodzież i seniorzy. Zapraszamy całe wędrujące rodziny. Pokażmy wspólnie, że wędrować każdy może!

W tym roku wędrujemy szlakami odzyskanej sto lat temu Niepodległości!

Jeżeli chcecie aby i w Waszej miejscowości powędrowała Sztafeta zadbajcie, aby Wasze środowisko zgłosiło do nas swój akces. Karta zgłoszenia i informacje na stronie www.tlp.pttk.pl

Pierwsze 100 zgłoszonych do nas środowisk otrzyma dla każdego z uczestników pamiątkowe certyfikaty i znaczki (odblaski) oraz drobne nagrody na konkursu, które zorganizujecie na szlaku. Do zobaczenia na szlaku!